Lokalizátory.sk

Lokátory únikov vody a zariadenia na trasovanie potrubí a káblov

ant s.r.o. - Autorizovaný distribútor


Prístroje pre monitoring a lokalizáciu únikov vo vodovodných sieťach

Včasná identifikácia úniku a jeho čo najrýchlejšia a najpresnejšia lokalizácia dokáže ušetriť prevádzkovateľovi vodovodnej siete značné finančné straty a zároveň umožňuje predchádzať materiálnym škodám tretích strán pri havarijných situáciach.

Spoľahlivosť meracej a diagnostickej techniky SebaKMT a jej prehľadné ovládanie garantujú vždy akcieschopnosť a krátke reakčné časy.

Lokátory podzemných vedení a objektov

SebaKMT má dlhoročné skúsenosti v oblasti prístrojov na vytyčovanie trás podzemne uložených potrubných a káblových vedení. Lokátory káblov a potrubí z našej ponuky sa vyznačujú vysokou citlivosťou a zároveň vysokou selektivitou, umožňujúcou presné vytýčenie trasy a určenie hĺbky uloženia vedenia, aj v podmienkach hustých súbehov inžinierskych sietí.

Kamery pre TV-inšpekciu potrubných sietí

Vizuálna kontrola potrubných trás je dôležitým doplnkom k inšpekcii a identifikácii prekážky v potrubí či úniku vody. Inšpekcia kamerovým systémom je dôležitá pred aj po čistení kanalizácií čističkou potrubí. Umožňuje kontrolu správneho vyčistenia potrubia.

lokalizácia úniku vody pomocoul korelátoru Corelux C3
lokalizácia úniku vody Hydrolux HL7000
lokalizácia podzemných vedení Vivax vScan
lokalizácia podzemných vedení Vivax-Metrotech VM550

O spoločnosti SebaKMT

Spoločnosť bola založená v roku 1951 Dr.Herbertom Iannom pod pôvodným názvom Seba Dynatronic a prakticky od svojich počiatkov sa venovala vývoju a výrobe prístrojov na lokalizáciu únikov vody.

Koncom 60. rokov minulého storočia sa výrobný program rozšíril o prístroje na trasovanie podzemných vedení. V 70. rokoch potom spoločnosť začala s výrobou káblovej meracej techniky na lokalizáciu porúch v energetických káblových sieťach a neskôr aj v telekomunikačných sieťach.

V roku 1971 vyšlo z výrobnej haly Seba Dynatronic prvé plne vybavené káblové meracie vozidlo 25 rokov neskôr, v roku 1996, bolo dodané jubilejné 1000. káblové meracie vozidlo. Ale len o 4 roky na to, v roku 2000, bolo dodané už 1500. káblové meracie vozidlo. Na týchto číslach je vidno úspešnú a rýchlu expanziu spoločnosti v tomto období.

V roku 1995 prevzala spoločnosť Seba Dynatronic svojho vtedajšieho najväčšieho konkurenta v oblasti káblovej meracej techniky - spoločnosť Hagenuk KMT a premenovala sa na SebaKMT.

akustické lokalizovanie uniky vody v kanalizacii

ant s.r.o. Autorizovaný distribútor

Staré grunty 17/a
841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk
www.ant.sk

o nás

Spoločnosť ant s.r.o. sa stala od marca 2020 autorizovaným distribútorom produktov lokalizačnej techniky. Sme etablovaný dodávateľ potrubárskeho a inštalatérskeho náradia s medzinárodnou pôsobnosťou. Veríme, že zaradením vodárenskej meracej a lokalizačnej techniky sebaKMT do portfólia sa vytvorí synergia, ktorá vám bude garantovať ešte lepší prístup k informáciám o našich produktoch, zaškoleniu a iným službám sebaKMT.

V ponuke ant s.r.o. najdete okrem toho aj kanalizačnú inšpekčnú techniky, sekčné a tlakové čističky potrubí a širokú škálu potrubárskeho, inštalatérskeho a elektrikárkeho náradia.

trasovanie potrubných systémov a lokalizácia úniku vody
Služby pre vás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk

Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií