Lokalizátory.sk

Vivax-Metrotech vLoc-5000 lokátor káblov a potrubí

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

Vivax-Metrotech vLoc-5000 lokátor káblov a potrubí

Lokátor káblov a potrubí vLoc-5000 je ďaľším vývojovým stupňom úspešného radu lokátorov i5000 a predstavuje tak v súčasnosti technologicky najvyspelejšie zariadenie na trasovanie podzemných vedení. Všetky osvedčené funkcie lokátora i5000, ako je patentované ľavo-pravé navádzanie s citlivosťou na vzdialenosť od vedenia, alebo funkcia SignalSelect pre odlíšenie paralelných vedení pri súbehu inžinierskych sietí, boli pri vývoji lokátora vLoc-5000 cielene ďaľej vylepšené, takže užívateľ síce nachádza podobný spôsob indikácie na prístroji, ale s vyššou citlivosťou navádzania a s vysokou stabilitou určovania smeru prúdu. Funkcie ako kompas indikujúci smer vedenia a signalizácia skreslenia poľa pre upozornenie na vplyv súbežných vedení, sú samozrejmosťou.

Novou vlastnosťou je štandardne obsiahnutý interný GPS-prijímač, ktorý umožňuje zdokumentovať vytrasovanie vedenia ukladaním súradníc a hĺbky uloženia do internej pamäte lokátora. V prípade, že máme záujem zbierať súradnice trasy počas trasovania v najvyššej triede presnosti, umožňuje Bluetooth rozhranie prijímača vLoc-5000 prepojenie s externým GPS. Uložené dáta sa pomocou voľne dostupného softvéru MyLocator2 jednoducho prenesú cez USB do PC pre ďaľšie spracovanie.

Alternatívne je k dispozícii voľne stiahnuteľná Android aplikácia VM Map umožňujúca prepojenie lokátora vLoc-5000 s Android- smartfónom alebo tabletom za účelom vizualizácie zobieraných bodov trasy v Google-mape v reálnom čase na displeji Android zariadenia. Voliteľne môžeme pritom využiť GPS lokátora alebo Android-zariadenia.
Lokátor vLoc-5000 zároveň profituje z konštrukčných výhod radu vLoc, ako je transflektívny farebný displej, vysokokapacitné LiIon akumulátory v prijímači a vysielači, robustné prístrojové púzdro z karbónových vlákien.

Systém vLoc-5000 sa dodáva s 10 Wattovým vysielačom s 28 frekvenciami, z toho viacero frekvencií s podporou funkcie SignalSelect. Táto funkcia určovania smeru prúdu je navyše k dipozícii na viacerých frekvenciách aj pri induktívnom napojení generátora cez pevné alebo flexibilné vysielacie kliešte. Ako voliteľné príslušenstvo je k dispozícii aj A-rám na lokalizáciu zemných spojení na kábloch.

  • Ďaľšie vylepšenie osvedčeného lokátora i5000
  • Citlivá a intuitívna navigácia na trasu vďaka patentovanému ľavo-pravému navádzaniu a kompasu
  • Maximálne spoľahlivé odlíšenie paralelných vedení vďaka inovovanej funkcii SignalSelect
  • Interné GPS pre zdokumentovanie trasovania
  • Bluetooth rozhranie pre spojenie s externým GPS na zber presných súradníc počas trasovania
  • Možnosť vysielania viacerých frekvencií súčasne

Lokátory únikov vody a zariadenia na trasovanie potrubí a káblov

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In