Lokalizátory.sk

Ako posunúť bezvýkopové opravy na ďalšiu úroveň?

Budúcnosť bezvýkopových opráv potrubí je tu

Najmodernejšie technológie bezvýkopových opráv od IBG Hydrotech posúvajú tento priemysel do 21. storočia a ponúkajú nové príležitosti pre všetkých, ktorý radi inovujú a držia krok s dobou.

25 rokov inovácií prinieslo vytvrdzovanie vložiek pomocou ultrafialového svetla, ktoré poskytuje značnú časovú a priestorovú úsporu.IBG UV technológia pre sanáciu potrubia


Prídavná nadstavba recyklácie na štandardné kombinované vozidlo

Technici IBG vyvinuli účinný a ľahko použiteľný UV systém vytvrdzovania. Zdôraznili pri tom potrebu vysokej kvality produktu, ktorý odolá najťažším vplyvom pracovného prostredia. Výsledkom je efektívny a kompaktný systém modulárnej konštrukcie, ktorý vie rásť spolu s požiadavkami zákazníkov.

Dodáva sa ako mobilná jednotka pre menšie práce alebo ako plne vybavené vozidlo pre tie najväčšie priemery. Možno ho použiť v rukávoch s priemerom od DN150 až do DN1500 s rôznym typom profilu.

IBG UV technológia pre sanáciu potrubia


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.IBG UV technológia pre sanáciu potrubia

IBG UV technológia pre sanáciu potrubia

ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In