Lokalizátory.sk

Kamera a čistička v jednom? Máme riešenie!

Predstavte si produktivitu a nárast ziskovosti dosiahnutý čistením a inšpekciou v jednom kroku.

Už si to viac predstavovať nemusíte, riešením je kamerová tryska s vysokým rozlíšením.

Proces bez potreby vyťahovania hadice s tryskou a následnou inšpekciou Vám šetrí čas a zákazníkovi peniaze. Kamerová tryska rovnako znižuje Vaše náklady na kúpu a servis inšpekčnej kamery na veľké priemery potrubí.

Šetríte samozrejme aj vodu. Pri prietoku 300 litrov za minútu spotrebujete ohromné množstvo vody, no teraz, keď cez trysku vidíte s čim v potrubí bojujete, je možné vyčistiť veľké priemery potrubí s menším množstvom vody a v nepomerne kratšom čase. Rýchly náhľad do kanalizácie ušetrí posádke čas pri rozhodovaní, aký druh trysky je potrebné použiť.Kľúčovou funkciou je živý prenos videa na tablet priamo u operátora, takže celý proces čistenia je plne pod kontrolou. Po dokončení čistenia operátor vyberie SD kartu z trysky a video je možné okamžite spracovať a odoslať. Tieto, ešte pred nedávnom, neznáme technológie z Vás spravia High-tech spoločnosť, ktorá zákazníkovi poskytne okamžitú spätnú väzbu. A čo je dôležitejšia ako ihneď informovaný a spokojný zákazník?

S čím viem použiť KEG trysky?

Výhodou trysky je aj jednoduché ovládanie. Trysku pripojíte na hadicu so závitom 1“ alebo 1 ¼“, zapnete nahrávanie a môžete začať. Tryska je napájaná z batérií, ktoré Vám zaručia približne 6 hodín čistenia s nahrávaním. Vyššie modely ponúkajú napájanie pomocou turbíny poháňanej vodou z čerpadla, čo zabezpečí nepretržité používanie. Všetky trysky sú vybavené vystreďovacími zariadeniami a vysokovýkonnými LED svetlami. Zaoblené hrany minimalizujú možnosť zaseknutia v potrubí.

Kamerová tryska rozhodne dosahuje pôsobivé výsledky. Zákazníkov ohromíte tým, ako rýchlo viete diagnostikovať problém s ušetrením financií, a zamestnanci už nebudú chcieť pracovať s ničím iným.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In