Lokalizátory.sk

Poskytnite Vašim zákaznikom nadštandardné služby pri kamerovej skúške potrubia

Urobiť krok dopredu znamená poskytovať lepšie služby pri kamerovej skúške potrubí, než za ktoré sa platí, a neustále tak zlepšovať svoje postupy.

Vynikajúca kvalita

Inšpekčná kamera RIDGID Compat C40 s funkciou TrueSense je perfektný nástroj na tieto služby. Kamera vyniká kvalitou obrazu a odolnosťou. Mnoho kamier sa k odolnosti káblov od RIDGID ani nepriblížilo.

RIDGID Inšpekčná kamera C40
RIDGID Inšpekčná kamera C40

Klúčové funkcie kamery

Odolnosť ani z daleka nie je jednou výhodou kamery Compact C40. Vyznačuje sa aj vysokým dynamickým rozsahom. Vidieť 1 až 1,5 metra pred kamerovú hlavu je obrovská výhoda. Kamery s technológiou TrueSense disponujú obrazovým snímačom s vysokým dynamickým rozsahom, ktorý je schopný prenášať kvalitný a svetlý obraz aj na tmavých miestach.

TiltSense senzor sa postará o meranie uhlu sklonu kamery, čo Vám prinesie ďalšiu neoceniteľnú informáciu o stave kanalizácie.

Ľahká a pevná konštrukcia kamery RIDGID Compact C40 umožňuje prenos zariadenia takmer na každé pracovisko pri náročných podmienkach. Monitor je pevne zasadený na bubne ktorý pojme až 40 metrov vysokokvalitného tlačného kábla.


Držíme krok s dobou

Compact C40 udáva trendy na poli inšpekcie a preto je pri nej Wi-Fi a Bluetooth samozrejmosťou. Nahrávanie videa priamo na USB kľúč už netreba ani spomínať.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Vivax vScan podzemný lokalizátor


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In