Lokalizátory.sk

Potrebujete jeden lokalizátor, ktorý zvládne všetky potrebné úkony v teréne?

Je možné trasovať vedenia, sondy a kovové objekty jedným zariadením?

Skúsenosti z praxe v jednom zariadení.

Vivax-Metrotech prináša na trh jedinečné lokalizačné zariadenie vScan, ktoré v sebe spája funkčnosť, kompaktnosť a odolnosť. Lokalizátor vScan je ideálny nástroj pre spoločnosti zaoberajúcimi sa kanalizačnými a výkopovými prácami.

Rôzne prevádzkové režimy robia z vScan jeden z najuniverzálnejších zariadení na trhu. Jednoduchým prepnutím sa dostávate z režimu pasívnej lokalizácie živých káblových vedení s frekvenciou 50Hz na režim lokalizácie kamerovej sondy s frekvenciou 33kHz alebo 512Hz. Jedinečný prístroj z neho ale robí možnosť zvoliť režim feromagnetickej detekcie. Samozrejmosťou je pripojenie vysielača a aktívne vyhľadávanie káblov.

Vivax vScan lokalizátor
Vivax vScan lokalizátor

vScan nepozná hranice

Pasívna a aktívna lokalizácia káblov, lokalizovanie sondy, feromagnetický lokalizátor. Tieto vlastnosti sú spojené v jedinečnom zariadení vScan. Vďaka tomu dokážete ušetriť na zariadeniach stovky eur.

vScan signalizuje prítomnosť hľadaného objektu pomocou vibračných, zvukových a vizuálnych signálov. Zariadenie signalizuje nie len prítomnosť frekvencie, ale aj chybové hlásenia ako:

  • Výstraha pred silným signálom: zvyčajne je spôsobená prevádzkou v blízkosti transformátora alebo umiestnenia lokalizátora blízko k vysielaču.
  • Signalizácia plytkého kábla: označuje, že lokalizátor zistil prítomnosť kábla, ktorý je uložený pravdepodobne menej ako 15cm
  • Swing alert: nesprávne používanie, resp. operátor nadmerne pohybuje zariadením, čo by mohlo viesť ku skresleným výsledkom
  • Vrchný signál: výstraha označuje signál, ktorý je prijímaný z hora. To je spôsobené prítomnosťou nadzemných vedení.
  • Signalizácia potrebného servisu

Meranie hĺbky uloženia vedení, sond a veľkosť prúdu sú pri vScan-e samozrejmosťou. Všetky tieto informácie sa zobrazujú na veľkom, vysoko kontrastnom displeji ktorý budete bez problémov čítať aj na priamom slnku.


Kontrola

Preto, ak si potrebujete byť istý, že v zemi na Vás nečaká žiadna nástraha, prípadne tú nástrahu chcete efektívne vystopovať, vScan je ideálny nástroj kombinujúci pokročilé funkcie prenesené z praxe priamo do jediného zariadenia.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Vivax vScan podzemný lokalizátor


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

 
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In