Lokalizátory.sk

TOP 3 Produkty v oblasti lokalizácií únikov vody

Stručný výpis SebaKMT produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a lokalizácie podzemných vedení.

1. SebaKMT HL-7000 Elektroakustický lokátor únikov vody

Elektroakustický lokátor únikov vody HL-7000 patrí medzi špičku na trhu už celých 70 rokov. Posledné rozširovanie funkcií prinieslo plne bezdrôtovú komunikáciu medzi jednotlivými komponentmi a zvýšenú citlivosť všetkých senzorov. Tieto inovácie posúvajú HL-7000 na úplne novú kvalitatívnu úroveň vyhľadávania únikov vody. Frekvenčná analýza a nastavovanie filtrov šumu vyhodnotí aj tie najtichšie úniky a zobrazí ich na dotykovom farebnom displeji. Tam, kde akustické metódy dosiahnu svoje hranice, nastupuje na scénu vodíkový senzor. Jednoduchou výmenou mikrofónu za H2 senzor Vám už nebudú robiť plastové potrubia vrásky na tvári.

SebaKMT Hydrolux HL 7000 Lokátor
SebaKMT Hydrolux HL 7000 Lokátor2. SebaKMT HL 50-BT Lokátor únikov vody 

Pri modeli Hl-7000 sa vývoj nezadržateľne posúva dopredu a prináša so sebou bezdrôtové pripojenie Bluetooth. HL-50 sa vyznačuje mimoriadne kompaktnými rozmermi vďaka čomu sa jednoducho ovláda jednou rukou. Elektronické ucho už zďaleka nie je len jednoduchý mikrofón, ale plnohodnotný akustický lokátor s možnosťou externého pripojenia osvedčených pôdnych mikrofónov. Pomer cena – kvalita z neho robia ideálny doplnok pre každého inštalatéra.

SebaKMT HL 50-BT Lokátor
SebaKMT HL 50-BT Lokátor3. Sebalog N-3 s možnosťou diaľkového prenosu dát

Systém logerov šumu N-3 pre veľkoplošný monitoring siete ponúka najefektívnejšie lokalizovanie únikov vody v sieti. Žiadnym iným prostriedkom nenájdete viac únikov za kratší čas ako práve s N-3. Vďaka bezdrôtovej komunikácií umožňujú aj dlhodobý zber dát z jednej lokality. Po prvýkrát je tak identifikácia úniku z kancelárie hneď po jeho vzniku realitou. Vysoká citlivosť senzorov a možnosť korelácie na diaľku robia z N-3 jeden z najunikátnejších systémov na lokalizáciu únikov vody.

SebaKMT Sebalog N-3
SebaKMT Sebalog N-3SebaKMT Sebalog N-3Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Sebalog N-3 s možnosťou diaľkového prenosu dát


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

 
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In