Lokalizátory.sk

3 Novinky v oblasti lokalizačnej a inšpekčnej techniky

Stručný výpis Vivax-Metrotech produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a lokalizácie podzemných vedení.

1. Vivax-Metrotech vLoc3-Pro Lokátor podzemných vedení

Lokátor podzemných vedení vLoc3-Pro obsahuje dve sady 3D antén, ktoré ľahko zachytia signál aj jeho skreslenie. Všetky informácie sú podávané na farebnom a dobre čitateľnom displeji. Vďaka tomu Vám vLoc3-Pro poskytuje výrazne viac informácií o vedení, ako všetky doterajšie lokalizátory. Užívateľsky nastaviteľný lokalizátor Vám ponúka 8 režimov a široký rozsah voliteľných frekvencií (16Hz – 200kHz). Užívateľ môže konfigurovať zvukové a mechanické výstrahy tak, aby zariadenie poskytovalo odozvu na malú hĺbku, preťaženie, nadzemné káble ale aj nadmerné pohyby s lokalizátorom.

Vivax vLoc lokalizátor
Vivax vLoc lokalizátor2. Vivax-Metrotech vScan 
Lokátor podzemných vedení

Nástroj na vyhýbanie sa podzemným vedeniam bol navrhnutý tak, aby bola detekcia a lokalizácia jednoduchým a nákladovo efektívnym procesom. Nemusíte byť odborník na elektriku a vednia, aby ste naplno využili funkcie vScanu. Jeho telo spája dôležité funkcie. Je plnohodnotným partnerom pri aktívnej ale aj pasívnej lokalizácií. Pridaná hodnota vScanu spočíva v efektívnej lokalizácií sondy a feromagnetickým detektorom, s ktorým nájdete kovové objekty v zemi. Zobrazovanie hĺbky uloženia je pri vScane samozrejmosťou. 

Vivax vScan lokalizátor
Vivax vScan lokalizátor3. Vivax-Metrotech vCam6 HD Inšpekčná kamera

vCam 6 poskytuje najnovšiu technológiu zabalenu v odolnom a ľahkom tele. Jeho 46 milimetrová HD hlava so samoniveláciou poskytuje neprekonateľný a čistý obraz pri potrubiach až do 350mm. Inšpekcia je jednoduchá hlavne kvôli prehľadnému ovládaniu na HD riadiacej jednotke s uhlopriečkou 10“. Interné úložisko až 1 TB poskytuje veľký priestor pre každodenné ukladanie aj dlhých záznamov. Kamera je napájaná z nabíjateľných batérií z výdržou až 4 hodiny pri plnej prevádzke. 

Vivax vCam6 inšpekčný system
Vivax vCam6 inšpekčný systemPoraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Vivax vLoc pro podzemný lokalizátor


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In