Lokalizátory.sk
potrubárske dni v prahe

Investujte do vybavenia svojho podnikania na čistenie kanalizácií

Ako sa hovorí: čas sú peniaze, preto je dôležité investovať do strojov a zariadení, ktoré šetria Váš čas a zvyšujú efektivitu práce.

Moderné nástroje, ktoré Vám umožňujú pracovať inteligentnejšie, nie ťažšie, Vám otvárajú dvere k novým a zaujímavejším zákazkám.

IBAK Minilite
Rioned tlaková čistička

Sú nástroje, ktoré kupujete spoľahlivé?

Akýkoľvek nástroj šetrí čas, ak je spoľahlivý. Zamyslite sa nad strojmi, ktoré vlastníte dlhšie. Ktoré nástroje odolávajú aj tvrdšiemu zaobchádzaniu v tých najťažších pracovných podmienkach?

Prečo investovať zarobené peniaze do strojov, ktoré vydržia 2 alebo 3 roky, keď môžete mať stroj na celý život? Ak máte neustále problémy so servisovaním, investujete nielen vaše finančné ale aj časové zdroje. Nákup kvalitných a osvedčených strojov je najlepším šetričom času a financií. Záruka v prípade bezplatnej opravy je dobrá, čas Vám to však nevráti.

Cena náradia býva veľmi často tvrdá hranica, ktorú nemôžete prekročiť. Ale vždy treba zvážiť Vaše dlhodobé plány. Môžete si kúpiť menšiu čističku odpadov pretože prvá investícia je nižšia. Napriek tomu viete, že väčšia vodná tlaková čistička Vám umožní robiť viac a lepšie zaplatenú prácu a budovať Vašu firmu výrazne rýchlejšie.


Čo je lepšia investícia?

Výkonnejší profesionálny stroj, ktorý obsiahne všetky potreby Vašich zákazníkov alebo malý stroj ktorý po pár mesiacoch bude zbierať prach v sklade?
Časová úspora znamená viac práce s menším úsilím.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Investície do Vášho podnikania


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kontaktujte nás
sebakmt distribútor

ant s.r.o.

Autorizovaný distribútor SebaKMT
Staré grunty 17/a,
841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk


Klauke naradie na silnoprud
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In